O mně
Jmenuji se Štěpán Krejčiřík, jsem OSVČ a zabývám se leštěním a broušením kovů převážně na motocykly československé výroby. Problém nejsou i jiné stroje. Baví mě dělat tuto práci, rád vidím rozdíl Před a Po. Hlavní priorita je kvalita a spokojenost zákazníka. Touto činností se zabývám zhruba rok, postupně se všemu učím a snažím se zdokonalit. Takže z koníčka se stává podnikání :)